![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/57352940_253944888748492_6912488385303019520_n.jpg)
Проект “Sanctions2020” в дії
Анна Талімончук – засновниця міжнародного проекту Sanctions2020 (Санкції2020) спільно із Міжнародним Центром Переспективних Досліджень, презентували звіт щодо поточного стану санкцій проти РФ “Санкції проти Росії: нинішній стан, перспективи, успіхи та прогалини багатостороннього міжнародного санкційного режиму проти Російської Федерації”. Зокрема, за словами керівника проекту Анни Талімончук, через п’ять років після початку бойових дій в Донбасі створюється враження, що Кремль прагне підтримувати вируючий там конфлікт. Бойові дії в Донбасі вже забрали життя понад 13 тис. Чоловік, і їх число зростає з кожним тижнем. Тоді як Росія, незважаючи на санкції, продовжує свою агресивну політику щодо України.
“Сьогодні важливо сконцентруватися на питанні посилення санкцій. Тому ми і виступили за перегляд і оновлення списку санкцій. Проект Sanctions2020 – це глобальна міжнародна шерінгову модель в світовій політиці, коли люди діляться один з одним наявної інформацією і іменами причетних до анексії Криму або до війни на Донбасі, в Сирії і т.д., формуючи робочий і дієвий списку санкцій персон і компаній, з усіма бізнес-партнерами, дітьми чиновників і особами, які фінансують “гуманітарну військову допомогу”. Власне цей спи сік стане базою для наших європейських і американських партнерів. Коли кожен внесе свій внесок у формування переліку – процес впливу санкцій на економіку Росії буде необоротний “, – заявила Ганна Талімончук в ході виступу на конференції, організованій польським Instytut Wolności і українським Міжнародним Центром Перспективних Досліджень.
Зокрема, на зустрічі з представниками польського МЗС і ЄС обговорювалося розширення списку за рахунок Сергія Ролдулгіна, Руслана Ростовцева, Івана Саввіді, Року Нісанова, зарах Ілієва, Валерія Герасимова, Сергія Собяніна, Ігоря Чайки, Юрія Чайки, Сергія Шойгу і Сергія Іванова молодшого.
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/66279531_2376154256042658_4725687232285900800_o.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/2232-75x75.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/80679279_461866307805282_7432860910579875840_o_Fotor.jpg)