НАША КОМАНДА

ЮРІЙ ХОМИЧ – Голова правління спілки “КнягиНАТО”, Співорганізатор. 8-ми річний досвід громмадської діяльності. Тренер, проект-менеджер, відеоінженер, автор проектів “Княгининівська регата”, “Перлини Волині”, “Повернення”.
ЮЛІЯ СПІРІНА – юрмстконсульт, співорганізатор та член правління. Десятки сімей загиблих отримали її юридичну допопомгу,
КОНСТАНТИН БАЙЧУК – співорганізатор та член правління
МИХАЙЛО БУЧАК – співорганізатор та голова ревізійної комісії. Духовний настаник нашої спілки.
ЛЮДМИЛА МАКІВКА – Фінансовий менеджер більше 15-ти років працює у сфері бухгалтерського обліку, фінансового планування та подачі звітності.  Ведення поточних та казначейських рахунків, комунікація із надавачами послуг, формування річного бюджету організації, контроль за виконанням бюджету.
ІРИНА САДОВНІК – менеджер з комунікації – 2 років професійного журналістського досвіду та роботи в громадському секторі. Відповідає за висвітлення інформації про діяльність Громадської організації “Кнато” у ЗМІ. Забезпечує комунікацію організації з місцевими медіа.
СЕРГІЙ ХИЖУК – тренер, 8-ми річний досвід роботи у громадському секторі. Кінорежисер, фото/відеооператор, монтаж відеофільмів, фоторедактор, графічний дизайнер.
ТЕТЯНА ДЖАМ – тренер, спеціаліст з маркетингу та соціального підприємництва.
ЮРІЙ БУКІЯ – Проектний менеджер
Близько 3 років працює в громадській сфері. Має досвід з написання та реалізації проектів, розробки стратегій, політик та процедур, що сприяють ефективній діяльності ІГС.
ОЛЕНА АБРАМЧУК –. бухгалтерський облік, Фінансового планування та подачі звітності.  Ведення поточних та казначейських рахунків, Формування річного бюджету організації,
СЕРГІЙ НАЙДИЧ Менеджер веб-проектів. тренер, 25 років досвіду в ІТ сфері. Експерт з питань Інтернет-маркетингу та налагодження онлайн-комунікацій
АННА ТАЛІМОНЧУК тренер, перекладач, експерт по візуальному контенту. засновниця міжнародного проекту Sanctions2020.
АНДРІЙ КВАЧ – тренер, перекладач, редактор текстів. Консультант з питань раціонального природокористування.
МИХАЙЛО ТАЛІМОНЧУК – Менеджер з моніторингу даних, оцінювання впливу та маркетингу
ВАДИМ ЯЦУШЕК – Спеціаліст з технічної підтримки, співорганізатор спілки
ОЛЕГ КАНТЕРУК – Спеціаліст з технічної підтримки, волонтер, «Найбільша розкіш на світі — це розкіш людського спілкування»
(Антуан де Сент-Екзюпері)