НАША МІСІЯ

МИ ЗНАЄМО ЩО ТАКЕ ВІЙНА.

Громадська організація «КнягиНАТО» (“КнАТО”) є неприбутковим товариством, засноване волонтерами, військовими капеланами і ветеранами АТО/ООС, та діє згідно Закону України «Про громадські об’єднання», яке об’єднує свідомих та активних громадян усіх соціальних, вікових, національних, насамперед уразливих верств населення, всебічно сприяють діяльності ГО і беруть участь в реалізації її програм та заходів на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації своєї мети.

НАША МІСІЯ

 • Основною метою ГО є об’єднання свідомих та активних громадян для: захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів  усіх соціальних, вікових, національних, насамперед уразливих верств населення, сприяння розбудові правової держави і становленню громадянського суспільства на засадах принципу верховенства права, сприяння формуванню індивідуальної правової і політичної свідомості й культури, сприяння розвиткові освітньої професії, культури та історичної спадщини, задоволенню спільних інтересів членів організації та громади, сприяння консолідації і координації зусиль членів спілки і громадськості.

НАШІ ЦІЛІ

 1. Людина. Забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю населення усіх вікових категорій. Забезпечення всеохоплюваність та якісної освіти та заохочення до навчання упродовж життя усіх категорій населення. Гендерна рівність.
 2. Суспільство. Сприяння загальному та сталому економічному розвитку, зайнятості населення та запровадження гідних умов праці для усіх верств населення, підвищення їх соціальної активності; побудова стійкої інфраструктури та впровадженню інновацій, сприяння інтегрованості та безпеці, сприяння розбудові справедливих, мирних та відкритих спільнот, розповсюдженню міжнародного гуманітарного права, поширення інформації про трагедію війни;
 3. Екологія. Вжиття заходів з метою подолання наслідків зміни клімату,  збереження екосистеми та зупинення процесу деградації земель і втрати біологічної різноманітності, боротьба за чисте довкілля.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

 • утвердження верховенства права (здійснення громадського контролю, внесення пропозицій, розробки і прийняття законодавчих, інших нормативних документів органів влади для вирішення нагальних проблем суспільства, представництво та захист прав та інтересів в органах державної влади та органах місцевого самоврядування);
 • здійснення оздоровчої, природоохоронної, культурної, освітньої та волонтерської діяльності (проведення майстер-класів, пленерів, воркшопів, таборів, досліджень, та інших заходів);
 • підтримку та участь у громадських ініціативах (проведення заходів благодійності, милосердя, нарад, масових заходів, виставок, концертів, урочистостей, зустрічей з громадами, представниками засобів масової інформації, урядів та організацій, фірм, фондів, фундацій).

НАШІ ЦІННОСТІ

 • освіта
 • історична правда
 • прозорість
 • цілеспрямованість
 • довіра