![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/204-1140x855.jpg)
Перлини Волині (продовження проекту)
В рамках проекту Перлини Волині, що проводиться за підтримки Волинської обласної державної адміністрації наша спілка (ГО “КнАТО”, NGO “KnATO” Group) спільно National Park “Prypiat-Stokhid” розпочали будівництво іще однієї реакраційної зони. Метою даного проекту є підвищення рівня туристичного потенціалу, формування позитивного іміджу краю, популяризація здорового способу життя серед населення та розвиток природно-заповідного фонду України. Слід відзначити що до хорошої справи залучились атовці зі всієї області. А це Andrij Kvach (Ківерці), Віктор Лутков (Світязь), Артур Булат (Луцьк), Юрій Букія (Горохів), Андрій Парчук (Любешів).Окремо хочемо подякувати керівнику Нааціонального парку Олександр Сащук та всім працівникам Любязького природоохоронього науково-дослідного відділеня за надану всесторонню допомогу. Без цих хлопців ми б і за тиждень би не справились.Реакраційна зона знаходиться поряд з урочищем “Комариха” на водному маршруті Любязь-Сваловичі. Більш точну назву ви можете взнати у місцевих жителів, а зрозуміти чому місцеві так її назвали зможете коли пройдете цим маршрутом.
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/206-1024x768.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/211-1024x768.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/209-1024x769.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/208-1024x768.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/205-1024x769.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/201-1024x768.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/202-1024x768.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/207-1024x768.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/203-1024x769.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/bezmeg-75x75.jpg)