![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/2232.jpg)
Великоднє свято дитині у хату! Чужих дітей не буває!
У зв’язку з карантином на COVID -19, учбові заклади запровадили дистанційну форму навчання, яка передбачає наявність комп’ютерної техніки та доступу до мережі Інтернет. На жаль деякі діти нашої громади (а це діти-сироти, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей) не мають такої техніки, а отже можливість проходити дистанційне навчання повноцінно, в них відсутня.
Наша спілка розпочинає благодійну акцію “Доступне навчання кожній дитині” в рамках якої заплановано забезпечити кожну таку дитину компютером. Тож всіх небайдужих просимо долучитися до доброї справи. Будемо вдячні будь-якій Вашій допомозі (як матеріально-технічна так і фінансова).
Тел. 067-750-6501, 099-970-2526 Голова спілки Юрій Хомич.
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/212.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/223.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/111-1024x768.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/57352940_253944888748492_6912488385303019520_n.jpg)