![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/31906135_1740595252686335_3034311639194140672_o.jpg)
Допомога волонтерів
Розпочався підготовчий етап до нашої щорічної Княгининівської регати – 2018 проекту #Британської Ради в Україні та NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа” за участю Княгининівська Спілка учасників АТО – “МАРШРУТ ВИХІДНОГО ДНЯ”. Нарешті, дякуючи Светлана Зубенко, Ані та Сергій Хижук наші найменші юнги будуть забезпечені рятувальними жилетами, Перший старт 19-20 травня (є декілька вільних місць). Заізди кожну суботу-неділю. Приймаються заявки як індивідуальні так і групові під цим постом або за тел. 067-750-6501.
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/31906135_1740595252686335_3034311639194140672_o.jpg)
![](https://knato.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/49206311_1172442649583009_3258343292336603136_o.jpg)