У Волинському ЦРМС атовців вчили писати проекти

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбулася зустріч із представниками громадськоъ організації “КнАТО”. Метою заходу було бажання навчити представників громадських організацій, писати проекти. Захід був самими атовцями, адже вони активні не лише у захисті нашої держави, але і в суспільному житті, тому таке навчання було корисним для них.

Перед присутніми виступили досвідчені тренери, які тривали час співпрацюють із різноманітними донорами та проектами. Зокрема, проектний менеджер ГО «Перспективи Волині» Ірина Садовська розповіла про те, що хочуть отримати донори. Зокрема, у проектах важливо розповідати про донора й ефективно використовувати кошти донорської організації й грамотно звітуватися про використання коштів.

Викладач Східноєвропейського університету імені Лесі Українки Тетяна Яцечко-Блаженко зауважила про важливість історії та її дослідження у проектах та повідомила цікавинки про українську історію.

Радник Волинського ЦРМС Peter Hotsalyk зауважив, що розробку проекту варто почати із пошуку проблеми та шляхів її подолання. Він розповів детальніше присутнім про «дерево проблем» та пояснив, як із ним працювати.

Зауважимо, що під час заходу лунали цікаві ідеї, які хочуть втілити в життя атовці, зокрема, і з волинських об’єднаних територіальних громад. Зокрема, йдеться про друк альманаху поезії та прози, створення патріотичного табору тощо. Також обговорили проблему комплексної реабілітації атовців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *